Якщо у вас розплавилася розетка, вигорів автомат в щитку, розетна вилка постійно перегрівається і т. п. - причиною всього цього може бути якість контакту між провідником і пристроєм. Для того щоб такої проблеми не виникало, використовують накінечники мідні луджені, вони готують кінець провідника для суміщення і фіксації жил і проводів в затискачах гвинтового або пружинного типу.

Іншими словами, накінечники призначені для окінцювання жил силових кабелів перетином від 2,5 до 240 мм2 на напругу до 35 кВ, проводів, багатожильних мідних провідників і при заземленні електротехнічних пристроїв, підключенні проводів до електричної апаратури та для швидкого з'єднання кабелів при обривах.

Наконечники існують двох видів:
- З контрольним отвором. Їх використовують у відповідальних електричних з'єднаннях, коли потрібно контролювати, щоб кабель повністю проник всередину, для забезпечення надійного, технічно правильного і довговічного опресування.

- Без контрольного отвору. Застосовують для ізольованих, або неущільнених мідних провідників.

При виготовленні наконечників використовується луджена електротехнічна мідь, яка найбільш захищена від окислення і корозії. На заводах для того щоб отримати таку мідь, мідні листи, труби піддають електролітичному луженню. В ході цієї операції вони набувають рівномірного антикорозійного покриття з олова і здатні не окислюватися під впливом повітря, вологи та інших агресивних і несприятливих середовищ. У порівнянні з нелудженими, луджені деталі мають високу хімічну стійкість до розчинів сірчаної, соляної та азотної кислот.

На сьогодні виробника випускають накінечники, яких розділяють за способом фіксації:

1. Накінечник мідний луджений під пайку. Пайка здійснюється за допомогою тигеля з розплавленим оловом або припою.

2. Накінечник мідний луджений під опресовування. Це найефективніша операція, яка проводиться без електроенергії і складного устаткування. Для цього потрібно точно підібрати накінечник і обжати спеціальним інструментом - кліщами. Щоб якісно зафіксувати дроти потрібно зробити не менше двох піджимань.

Якщо ви хочете купити наконечники мідні луджені - заходьте в наш інтернет-магазин. Ми представили великий вибір товару за доступними цінами від виробника.

Одеський завод кабельної арматури також виготовляє кабельні накінечники всіх видів, гільзи, кабельну і ливарну арматуру, контакти до контакторів, пускачі магнітних, командо-контролерів. При виробництві ми використовуємо нове обладнання і технології. Для постійних клієнтів є спеціальна пропозиція. Можлива доставка по Україні. Дізнатися більш детальну інформацію ви можете у нас на сайті.