Накінечники кабельні мідні – найкращий вибір!

Кабельні накінечники використовують для різноманітних проводів та кабелів, тим самим забезпечується механічно надійний контакт. Зафіксувати їх на кабелі можна за допомогою спаювання, зварювання та опресування. Існує велика кількість класифікацій накінечників, зокрема, за матеріалом виготовлення виділяють:

алюмінієві, які найчастіше використовують для кабелів із цього ж матеріалу;

- мідні – використовують для підключення кабелю та дротів з контактною клемою обмеженої ширини. Мідь вважається найбільш придатним матеріалом для виготовлення накінечників, оскільки саме цей метал забезпечує достатньо надійне кріплення. Саме мідь вважається найбільш герметичною, тому вона використовується у різноманітних агресивних середовищах. Мідь буває двох видів – з ізольованим або з лудженим покриттям, кожне з яких має свої унікальні характеристики. Луджені є найбільш практичними у застосуванні, оскільки найкраще захищають деталі від корозії, що дозволяє підвищити термін їхнього використання, проте наявність такого покриття зменшує показник електропровідності контактів;

- мідно-алюмінієві – використовують для кабелів, які мають алюмінієві жили, та при підключенні до мідних контактів.

Також накінечники відрізняються за методом кріплення – зварювання, опресування чи спаювання. Ще одним методом є використання спеціальних болтів.

Для кріплення накінечників використовують спеціальний прес, управління яким здійснюють вручну, гідравлічним або механічним способом. Вручну можна закріпити накінечник на мідному або алюмінієвому проводі для підключення електричних приладів, оскільки для цього підійде стрипер або обтискні кліщі.

Для створення надійного контакту за допомогою паяльника необхідно пройти декілька кроків; спочатку зачищений кабель вставляється у роз'єм, а далі через отвір додають припій.

Якщо здійснювати з'єднання за допомогою спеціальних болтів, які встановлюються до упору у отвір з'єднувача, то таким чином забезпечується надійний контакт. Основна перевага цього методу з'єднання в тому, що воно може бути здійснене без використання пресу за допомогою гайкового ключа. 

Накінечники кабельні мідні ви маєте можливість придбати у нашому інтернет-магазині за супервигідною ціною. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань ми з радістю проконсультуємо вас. Надаємо гарантію на всі наші товари терміном до 1 року. Приймаємо замовлення по всій території України. Доставку здійснюємо транспортними компаніями "Нова Пошта" та "Нічний Експрес". Звертайтеся, будемо раді співпрацювати з вами.