Накінечник кабельний: особливості та переваги

Кабельні накінечники та гільзи забезпечують надійне функціонування кабельних з'єднань. На ринку представлений великий асортимент накінечників, серед яких можна вибрати найоптимальніший різновид для конкретного завдання. У процесі виробництва усі накінечники маркують, тому досить легко вибрати найкращий варіант для того, щоб з'єднання було максимально ефективним та надійним.

Існує величезна кількість різновидів накінечників різних модифікацій. Найпопулярнішими є алюмінієві та сталеві накінечники. Що ж стосується мідних накінечників, то їх зазвичай використовують у процесі монтажу електроприладів, у промисловості, для підключення найрізноманітнішого устаткування. Їх можна використовувати для з'єднання тільки з таким же матеріалом.

За видом кріплення накінечники поділяють на:

- накінечники під опресовування – зафіксувати їх можна з використанням пресу із матрицями;

- накінечники під пайку;

- болтові накінечники – з'єднуються за допомогою болтів. Їх використовують для різних видів кабелю.

Найнадійнішим методом монтажу є опресовування, для цього не потрібні додаткові витрати електроенергії.

Основні переваги використання кабельних накінечників:

- значно збільшується площа прилягання;

- знижується рівень нагріву у точці переходу;

- можливість багаторазового під'єднання. Накінечники можуть мати різний розмір, тому необхідно, щоб їхній внутрішній діаметр співпадав.

Наш завод є одним із провідних виробників якісної кабельної арматури. Усі представлені накінечники відповідають встановленим стандартам якості. Для виробництва ми використовуємо тільки високоякісну сировину, що підтверджується відповідними сертифікатами. Кожен етап виробництва ретельно контролюється спеціалістами. Ми використовуємо сучасне устаткування та передові технології.

Накінечник кабельний можна придбати в Одеського заводу кабельної арматури. Приймаємо замовлення з усієї території України. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 12 місяців. Працюємо за передоплатою. Також у нас діє накопичувальна система знижок. У разі виникнення додаткових питань неодмінно проконсультуємо Вас та допоможемо вибрати найкращий варіант. Здійснюємо доставку такими транспортними компаніями, як «Нова Пошта» та «Нічний експрес». Чекаємо на Ваші замовлення!