Одеський завод кабельної арматури вже багато років є одним з найкращих виробників кабельної арматури в Україні. Виробництво кабельної арматури було розпочато в 2001 році з одного виду продукції - мідного наконечника. За пройдений період часу ТОВ Одеський завод кабельної арматури розробив великий асортимент виробів. Одними з основних товарів заводу є кабельні наконечники.

Наконечники кабельні використовуються для окінцювання кабелів і проводів з алюмінієвими та мідними жилами з можливістю мінімального перехідного опору. Застосування таких наконечників значно спрощує процес з'єднання, при цьому підвищується швидкість і надійність виконання з'єднання.

Різновиди кабельних наконечників

Наконечники кабельні алюмінієві, що закріплюються опресуванням, призначені для окінцювання проводів та кабелів з алюмінієвими жилами перерізом від 16 до 240 мм. Вони виготовляються з алюмінієвої труби марки АД1М, ГОСТ 18475-82.

Існують також комбіновані наконечники:

- мідно-алюмінієві наконечники,

- наконечники з мідно-алюмінієвого прокату,

- наконечники з алюмінію, плакованого міддю.

Наконечник кабельний мідний добре підходить для окінцювання одножильних і багатожильних проводів і кабелів з мідними жилами перерізом від 2,5 до 240 мм², ГОСТ 7386-80. Покриття - електролітичне лудіння.

Особливістю наконечників є те, що поряд з початковим способом кріплення кабелю в наконечнику методом паяння, можна використовувати спосіб опресування в якості альтернативного методу.

Кабельні наконечники зі зривними болтами. В даний час для окінцювання алюмінієвих і мідних кабельних жил широко використовуються кабельні наконечники зі зривними болтами. Такий вид наконечників виготовляється методом скручування болтів, що створює стовідсоткову фіксацію кабельних жил. Їх монтаж не вимагає професійного інструменту: достатньо мати під рукою стандартні гайкові ключі і "газовий" ключ для утримування.

В Одеського заводу кабельної арматури завжди в наявності широкий асортимент кабельних наконечників: кабельні наконечники алюмінієві ТА, кабельні наконечники мідні|лужні, кабельні наконечники тип TD, кабельні наконечники зривним гвинтом та інші.

Перевагами нашої продукції є:

- висока якість початкової сировини. Весь первинний матеріал, що використовується у виробництві товарів, постійно піддається жорсткому контролю.

- всі технологічні етапи виробництва кабельних наконечників знаходяться під наглядом досвідчених фахівців.

- в своїй роботі ми використовуємо тільки високотехнічне обладнання і новітні технології.

- для постійних клієнтів у нас існують спецпропозиції.

- ми працюємо по всій території України.

Більш детальну інформацію про завод можна знайти тут - http://armatura.ub.ua/uа/about-company/