Якщо Ваш вибір - кабельні гільзи, тоді Вам до Одеського заводу кабельної арматури “Ozka”. Ще з 2001 року було розпочато заводом виробництво кабельної арматури, а зокрема кабельних гільз під опресування.

Переваги даного постачальника та виробника - використання у виробництві кабельної арматури тільки сертифікованої сировини. Крім того постійний контроль на всіх етапах виробничого процесу та 100% якість виробів, а також використання сучасних технологій. Це все дозволило компанії стати надійним партнером для багатьох підприємств України!

Про продукцію! Кабельні гільзи - малі елементи у великій кабельній комунікації

Безсумнівно, що кабельні гільзи під опресування грають найважливішу роль в монтажі кабелю. Вони можуть входити до комплектації кабельної арматури, а можуть використовуватися окремо.

Гільзи під опресовування призначені для з'єднання алюмінієвих, а також мідних жил проводів та кабелів. Відповідно до цього розрізняють гільзи під опресовування мідні та гільзи під опресовування алюмінієві.

Зайняли гідне місце серед широкого асортименту електротехнічної арматури гільзи з відривним гвинтом. Вони застосовуються для з'єднання струмопровідних живлень з перетином у межах від 25 до 240 мм². Кабельні гільзи з відривним гвинтом - універсальні, оскільки вони підходять як для з'єднання між собою алюмінієвих жил кабелів, мідних жил кабелів, так і для з'єднання алюмінієвої та мідної жили.

Купуємо кращі кабельні гільзи тут!

Якщо вже купувати кабельні гільзи, то тільки високої якості та надійності! А таку продукцію реалізує Одеський завод кабельної арматури. Всі вироби заводу добре відомі як в Україні, так і за її межами, їх якість гарантується виробником і підтверджується позитивними відгуками багатьох споживачів.

Підприємство пропонує своїм замовникам наступний асортимент: гільзи алюмінієві під опресовування ГА, гільзи з відривним гвинтом, гільзи мідні під опресовування ГМ, ГМЛ.

Маючи постійних партнерів, ТОВ “Ozka” забезпечує гнучкі умови роботи для задоволення запитів споживачів. Реалізація продукції зі складу проводитися протягом доби. Постійним партнерам поставки готових виробів проводяться за узгодженими графіками.

Звертайтесь і будьте впевнені в надійності та якості замовлених кабельних гільз!